لوگوی مدیلو

جستجو

درباره سریال خاتون بیشتر بدانید

22 فروردین 1401

0 دیدگاه

94 بازدید

مسیر راهنما

صفحه اصلی درباره فیلم و سریال درباره سریال خاتون بیشتر بدانید

سریال خاتون یک سریال بی نظیر از شبکه نمایش خانگی می باشد که این روز ها هیاهوی زیادی را به پا کرده است و فرش خوبی را در این شبکه پشت سر گذاشته است. این سریال دارای فضای تاریخی ماقبل انقلاب اسلامی ایران می باشد و مرتبط با دوران جنگ جهانی دوم می باشد.

این سریال که به کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان می باشد به خوبی توانسته جایگاه خوبی را در فیلم و سریال ها برای خود اختصاص دهد. بازیگران بسیار کار بلد و خوبی از جمله نگار جواهریان، اشکان خطیبی، مهران مدیری، مهران غفوریان، محمد شیری، میر سعید مولویان، بابک حمیدیان و .. نقش ایفا کرده اند. هم چنین در فیلم خاتون در انتخاب بازیگران به خوبی عمل شده است.

فیلم خاتون در واقع به بررسی و نقد تاریخی از حمایت زنان و مظلوم واقع شده حق آن ها در زمان جنگ جهانی دوم اشاره می شود. هم اکنون می توانید سریال بی نظیر خاتون را از طریق سایت مدیلو دریافت کنید و به اشتراک بگذارید.

خاتون در واقع داستانی از یک خانواده می باشد که بسیار مظلوم واقع می شود. خودتان را در سال 1320 فرض کنید و با وجود مشکلاتی همچون جنگ جهانی دوم، اشغال ایران توسط متفقین، قحطی، بیماری و .. چه حالی به شما دست خواهد داد. گاهی ممکن است فردی ضعیف باشد و در این میان کشته شود و گاهی نیز شیر زنی چون خاتون که با همه این مشکلات مبارزه می کند. این شخصیت خاتون در سریال انقدر روحیه قوی دارد و که ئاره تنش فرزندش را در ابتدای سال های تولد وی از دست می دهد ولی دوباره به زندگی برمی گردد. سرنوشت تحولات این خانواده در قالب یک سرزمین در سریال خاتون دیده می شود. تاریخ ایران با همه فراز و فرودهایش در زندگی همه ما جریان دارد و خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزگارانی را در ایران برای زندگی جنگیده‌ است.

آری مقاومت ایران عزیز نمونه بارز این سریال است که همواره روحیه ستودنی دارد. پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان از سریال خاتون غافل نشوید و این سریال بی نظیر را از مدیلو دانلود کنید.

خاتون و شیرزاد در واقع قهرمان و ضد قهرمان داستان سریال خاتون هستند. شیرزاد شخصی نظامی و خشک طبع و گاهی دلسوز و گاهی هم نه ! عاشق خاتون و .. شاید همین امر باعث شود زیاد و کامل شخصیت منفی نداشته باشد. از طرفی خاتون شخصیت اصلی داستان نیز بسیار مهربان و دلسوز می باشد ولی حاضر به تحمل خاری و زلت نمی باشد و از شیرزاد جدا می شود ولی شیرزاد ول کن ماجرا نیست! …

موسیقی متن سریال خاتون توسط کیهان کلهر که چنین جایزه موسیقی را در کارنامه دارد ساخته شده است و بسیار قوی و غنی می باشد. صحنه های سریال خاتون به خوبی توسط کیهان عزیز به موسیقی و نت در آمیخته شده اند.

خاتون دختر جوانی است که درزمان ظهور پهلوی اول (زمانی که کشور در کشاکش گذر از سنت به مدرنیته است) میل به پیشرفت و ترقی دارد آن هم در این جامعه هنوز هم مرد سالاری وجود دارد.

منبع: مرجع خبری سایت مدیلو

اشتراک گذاری

نظرات (هیچ نظری ثبت نشده است)

دیدگاه خود را به ما به اشتراک بگذارید

فیلد‌های ضروری ستاره‌گذاری شده‌اند.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ نظری ثبت نشده است...