لوگوی مدیلو

جستجو

درباره سریال جیران بیشتر بدانید

25 فروردین 1401

0 دیدگاه

86 بازدید

مسیر راهنما

صفحه اصلی درباره فیلم و سریال درباره سریال جیران بیشتر بدانید

این روز ها سریال جیران می تازد و بازدید های فراوانی را به سمت خود جلب کرده است. سریال جیران که به کارگردانی حسن فتحی می باشد و نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی عزیز می باشد. هم چنین این سریال به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه می باشد.

شاید دغدغه اصلی مردم درباره سریال جیران دانلود آن باشد که ما در ابتدای مقاله لینک دانلود و صفحه آن را برای شما در ذیل قرار می دهیم:

خب پس از دانلود فیلم شما نیز می توانید نظرات خودتان را راجب این سریال بسیار جذاب بیان کنید. قطعا نقد های شما نیز در ذهن عوامل فیلم تاثیر خواهد گذاشت.

سریال بی نظیر جیران با نقش آفرینی بازیگرانی همچون بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشارنژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، فاطمه مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن مؤذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، امیرعباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی، اشکان هورسان، نوید گودرزی و بهزاد داوری و .. که به هنرمندی در جیران پرداخته اند.

سریال جیران بسیار سریال فاخر و تاریخی بسیار جذابی می باشد و کیفیت بسیار خوبی در ساخت دارد. این سریال در واقع به زمان ناصر الدین شاه قاجار برمی گردد و در این میان درام عاشقانه ای نیز شکل می گیرد. در داستان سریال جیران آمده است که جیران یک داستان تاریخی از دوران پس از مرگ امیر کبیر که ناصر الدین شاه قاجار با جیران آشنا می شود و آغاز یک عشق است که باعث می شود تا .. می باشد.

جیران نقش اصلی فیلم می باشد که پریناز ایزدیار آن را بر عهده دارد. نقش مخالف وی نیز که ضد قهرمان داستان می باشد در اختیار بهرام رادان می باشد.

این روز ها می توانید در کنار خانواده خود به تماشای سریال بی نظیر جیران از سایت مدیلو بنشینید.

اشتراک گذاری

نظرات (هیچ نظری ثبت نشده است)

دیدگاه خود را به ما به اشتراک بگذارید

فیلد‌های ضروری ستاره‌گذاری شده‌اند.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ نظری ثبت نشده است...